Krawaty ognia 10 Shit list

26 czerwca 2021 odbył się event Kings of war z motywem przewodnim shit list.

Shit list to koncepcja turnieju w którym tworzysz maksymalnie złą rozpiskę i podczas bitwy to przeciwnik nią gra. Taki format ma dwie podstawowe zalety, rozpiski są śmieszne, dające możliwość przetestowania oddziałów których zwykle się nie używa i każdy ma okazję pograć innymi armiami co też jest wartościowym doznaniem samym w sobie.

W sobotę pojawiły się 4 nieprzyzwoicie słabe rozpiski, abysal dwarfów, Ogrów, Brotherhood i Elfy. Wszystkie słabe, wszystkie bezsensowne. Najgorszą rozpiskę stworzył Makras, swoimi ogrami przyjechał na praktycznie samych rydwanach boomersów. Potem w kolejności był Lires z elfami i BartoszWaw z Brotherhoodem. Najsilniejszą rozpiskę zrobiłem ja swoimi abysal dwarfami co udowodniłem przegrywając wszystkie bitwy przeciw niej.

Graliśmy 3 razy scenariusz KILL. Rzadko go gramy a tak mogliśmy dobrze sprawdzić która armia jest rzeczywiście najgorsza.

W galerii kilka zdjęć z bitew i dokładne kompozycje armii. Warto zwrócić uwagę na czarodziejów elfickich bez czarów(sic!) i Golemy które mają Dragonshard shield XD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.